KW ORSA PROFESYONEL GAYRİMENKUL İZMİR URLA VE GAZİANTEP DEN MEHMET TAŞ `DAN REGAİB KANDİLİ MESAJI

KW ORSA PROFESYONEL GAYRİMENKUL İZMİR URLA VE GAZİANTEP DEN MEHMET TAŞ `DAN REGAİB KANDİLİ MESAJI
MOBİL REKLAM ALANI
23.01.2023
A+
A-

KW Orsa Gayrimenkul İzmir Urla ` dan Mehmet Taş, Regaip Kandili dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Mehmet Taş, mesajında şunları kaydetti:

“Kandillerin toplum hayatında çok özel bir önemi ve vazgeçilmez bir yeri bulunmaktadır. Manevi hayatımızda ayrıcalıklı bir yer ve önemi bulunan mübarek ‘Üç Aylar’a bir kez daha ulaşmanın gönül huzurunu yaşıyoruz. Hayatımızı yeniden gözden geçirmemize vesîle olacak, rahmeti, bereketi ve mağfireti bol üç ayların habercisi olan Regaib Kandilinin Ülkemize ve tüm İslam Alemine birlik beraberlik ve hayırlar getirmesini temenni ediyorum.

Bu özel günlerde, dua ve niyazlarımızı artırmalı, kendimizi bulma ve bilmenin, imkanını yakalamalıyız. Komşuluk, akrabalık, kardeşlik ve aile bağları gibi toplumumuz için çok önemli olan birliktelik duygularımızın artmasına çabalamalıyız. Bu nedenle, toplumsal huzurun, barışın, birlik ve beraberliğin tesisini sağlayan böyle eşsiz fırsatları en iyi şekilde değerlendirmeliyiz.

Bu duygu ve düşüncelerle Tüm İslam aleminin mübarek Üç Aylarını ve Regaib Kandilini tebrik ediyorum.”

ABDULLAH YİĞİT-ANKARA

MOBİL REKLAM ALANI
Afrikaans Afrikaans Arabic Arabic Chinese (Simplified) Chinese (Simplified) Dutch Dutch English English French French German German Hindi Hindi Italian Italian Portuguese Portuguese Russian Russian Spanish Spanish Turkish Turkish